פתיחת סתימות בחיפה, בקריות ובנשר

פתיחת סתימות בחיפה בקריות ובנשר, מה חשוב לדעת?

סתימות בצנרת המים או בצנרת הביוב גורמות לריחות בלתי נעימים, למחלות ולשיבוש של שגרת החיים. יש סוגים שונים של סתימות, יש סתימות קלות החוזרות לעתים קרובות ויש סתימות מורכבות יותר וקשות לשחרור. פתיחה של סתימות מורכבות היא עבודה קשה הדורשת ידע, ניסיון וציוד מיוחד. את הסתימות הקלות נצליח לעתים לפתוח לבד, אך סתימות מורכבות וקשות דורשות עבודה של מקצוענים!

מלא פרטים ואנו מתקשרים

 למה חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי לפתיחת הסתימות?

אינסטלטור מקצועי מצויד בכלים ייעודיים ומתקדמים שבעזרתם הוא יצליח לפתוח את הסתימה בהצלחה.

השלב הראשון של פתיחת סתימות מורכבות הוא איתור המיקום של הסתימה. בעזרת מצלמה מיוחדת עם סיב אופטי שאותה יחדיר האינסטלטור אל תוך הצנרת הוא יעקוב אחרי הנעשה בעומק הצנרת, יזהה את מקום הסתימה, ויבחר את השיטה המתאימה לפתיחת הסתימה.

במקרים קשים של סתימות מורכבות ישתמש האינסטלטור בביובית. הביובית היא משאית מיוחדת שעליה מורכבים מכל, משאבה חזקה וצינורות בגדלים שונים. את פתיחת הסתימה אפשר לבצע בשתי דרכים. הדרך הראשונה היא הזרמה של מים בלחץ גבוה אל תוך הצנרת, המים המוזרמים יצליחו לפורר את הסתימה ולשטוף אותה יחד עם שאר מי השופכין שבצנרת.

הדרך השנייה היא באמצעות שאיבה. בעזרת המשאבה החזקה שעל הביובית ישאב האינסטלטור את הפסולת שבתוך הצנרת יחד עם החומרים הגורמים לסתימה, וכך הוא ישחרר אותה.

בשתי הדרכים, השלב האחרון יהיה שטיפה יסודית של הצנרת, שטיפה שתנקה גם את דפנות הצנרת מכל הלכלוכים שנדבקו אליה במשך הזמן, ותחזיר את הצנרת לתפקוד מלא.

צברנו ניסיון רב בפתיחת סתימות ואנו משתמשים בציוד החדיש ביותר כדי לטפל ולתחזק את מערכת הביוב בחיפה והקריות בהצלחה. מעבר לשירותי פתיחת סתימות בחיפה, אנו נותנים עוד המון שירותים שונים.

פתיחת סתימות בנשר, חיפה והקריות – איך למנוע סתימות?

את הסתימות אפשר למנוע בכמה דרכים פשוטות, אך יעילות.

אל תשליכו אשפה לאסלה, הניחו פח בחדרי השירותים וזרקו לתוכו את כל החומרים הבלתי מתכלים כמו טיטולים, מגבונים, תחבושות היגייניות ועוד. החומרים הבלתי מתכלים הם הגורם מספר אחד להיווצרות הסתימות בצנרת. המגבונים בניגוד לנייר הטואלט אינם מתפרקים במים, הם מצטברים כגוש והשלכתם אל האסלה גורמת לסתימות קשות.

הניחו רשתות על פתחי הניקוז בכיורים, באמבטיה ובמקלחון. הרשתות על פתחי הניקוז ימנעו חדירה של שאריות מזון, שומנים ולכלוכים נוספים המצטברים בצנרת וגורמים לחסימה.

התקינו מסנן מים בברזים. המים בישראל מלאים באבנית הגורמת לסתימות רבות. תפקיד המסנן הוא לחסום את האבנית ולהבטיח כי המים שיזרמו מהברז יהיו ללא אבנית.

הקפידו על תחזוקה שוטפת. אחת למספר שבועות הרתיחו מים חמים ושפכו אותם אל פתחי הניקוז. חזרו על הפעולה מספר פעמים עד אשר תבחינו כי זרימת המים מהירה.

אם זרימת המים עדיין איטית, קחו סודה לשתייה, פזרו על פתח הניקוז ושפכו עליה חומץ. השילוב של סודה לשתייה וחומץ יצליח לשחרר סתימות רבות.

מומלץ להזמין ביובית לטיפול בבעיה. ישנם לא מעט אינסטלטורים אשר עובדים עם ביובית בקריות או פתיחת סתימות בחיפה, והם מסתובבים ומטפלים בסתימות.