שאיבת מים וביוב

ביוביות הקריה מעניקה ללקוחותיה שירותי ביובית ושאיבה של מים ושל ביוב.

החברה מתמחה בשאיבת מי גשמים ומי ביוב ממרתפים, דירות ובתים,כמו גם בשאיבת מים מדירות לאחר פיצוצי צנרת, פינוי שומנים לאתר מורשה, ואישור של איכות הסביבה, שאיבת בורות ספיגה, רקב ושומן, אחזקה שוטפת של מוסדות, גני אירועים וכיוצא באלה. כמו כן, החברה מתמחה בביצוע עבודות שטיפת צנרת בלחץ גבוה באמצעות ביובית, וכן בפתיחת סתימות, הסרת שורשים וניקוי הצנרת באמצעות ביובית ושאיבת בורות שופכין ממסעדות וכיוצא באלה.

שירותי הביובית ניתנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ללקוחות בכל רחבי הארץ. שרות מהיר וזול

הצפת מים מהביוב היא בעיה נפוצה, שעשויה לקרות לאנשים בביתם הפרטי או במרכז הרחוב, בביוב המרכזי.
למעשה, לא מדובר במים טהורים אלא בנוזלים מזוהמים שגורמים לסירחון נוראי, לפסולת ולהפרעה בסדר היום של התושבים, כמו גם לבעיה היגיינית ותברואתית של ממש.
בכדי לטפל בדרך הטובה ביותר בבעיה זאת יש לבצע שאיבות מים מהביוב – פעולה המתבצעת על ידי משאבת וקום או משאבת לחץ אשר משחררות בדרך זאת את הסתימה ומנקות את המערכת כולה למניעת הישנות מקרה זה.
ההתמחות שלנו
חברתנו מתמחה בביצוע שאיבות מים מביובים בסדרי גודל שונים ועובדת בצמוד לעיריות ולמועצות בכל הקשור לנושא זה. ברשות החברה הציוד הטכני הדרוש במקרים אלו, המותקן על גבי רכבי הביובית. הצפת מים שכזאת היא בעיה שיש לטפל בה במהירות רבה ובמקצועיות – מה שהצוות המקצועי של אבנרי שאיבות יודע היטב לעשות, גם במקרה של מערכות ביוב ישנות או תקולות